1. RAZRED PRODAVAČA – Upute za Trgovačku praksu

Autor: Davorka Demo, 19. 5. 2020.

Dragi prodavači, dočekali smo i taj dan da krenemo s praktičnom nastavom. Pridržavajući se svih epidemioloških preporuka na mjestima obavljanja praktične nastave.

Prvi razred prodavača prije toga mora položiti ispit zaštite na radu koji će se održati u prostorijama škole u 8,00 sati u srijedu 20. svibnja 2020. Preporučujem ponoviti nastavne sadržaje iz priručnika koji ste dobili još u rujnu 2019., te pitanja iz ispita zaštite na radu na kojem ste vježbali u ožujku (ispit se nalazi u datotekama praktične nastave u Teamsu).

Odmah iza ispita zaštite na radu od 8,20 pa nadalje u školi će se provodit motivacijski razgovori s predstavnicom Bure d. o. o., gospođom Gordanom Eškinjom na koji treba doći i jedan roditelj u pratnji učenika. Molim učenike da ponove sve što smo radili vezano za motivacijski razgovor kako bi ga što bolje obavili.

Rezultati motivacijskog razgovora će biti  objavljeni do 22. svibnja 2020. godine o čemu ćemo vas izvjestiti.

O konkretnom datumu početka praktične nastave u prodavaonici bit ćete na vrijeme obavješteni.

Želim vam svima puno uspjeha!