Županijsko natjecanje iz kemije - 2020.

Autor: Petra Zdrilić, 2. 10. 2020.

Održano je Županijsko natjecanje iz kemije koje je protno bilo odgođeno zbog epidemiološke situacije prouzrokovane COVID-om 19.

Na natjecanju je sudjelovalo dvoje učenika Srednje škole Biograd na Moru pod mentorstvom profesorice Nede Erlić, a jedan od njih je osvojio 2. mjesto!

Čestitamo našim učenicima i njihovoj mentorici na izvrsnim rezultatima! smileyenlightened

POPIS UDŽBENIKA 2020./2021.

RASPORED TERMINA ZA INDIVIDUALNE RAZGOVORE

Srednja škola Biograd na Moru / Augusta Šenoe 29, HR-23210 Biograd / ss-biogradnamoru.skole.hr / ured@ss-biogradnamoru.skole.hr