Zabrana ulaska u školu neovlaštenim osobama

Autor: Ivica Kero, 10. 12. 2020.

Poštovani,

podsjećam sve da su i dalje na snazi Upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja o sprečavanju i suzbijanju epidemije Covid-19.

Budući da se situacija u zadnjih nekoliko tjedana osjetno pogoršala, molim sve učenike, djelatnike i roditelje da poštuju propisane mjere.

U tom smislu podsjećam na zabranu ulaska u školu svima koji nisu učenici ili djelatnici škole! Sve informacije roditelji mogu dobiti od svojih razrednika ili pedagoške službe telefonskim putem ili preko elektroničke pošte, a u slučaju prijeke potrebe bit će pozvani u točno određen termin u školu.

Čuvajmo jedni druge i izbjegavajmo nepotrebne kontakte.

S poštovanjem, ravnatelj.

POPIS UDŽBENIKA 2020./2021.

RASPORED TERMINA ZA INDIVIDUALNE RAZGOVORE

Srednja škola Biograd na Moru / Augusta Šenoe 29, HR-23210 Biograd / ss-biogradnamoru.skole.hr / ured@ss-biogradnamoru.skole.hr