PROGLAŠENJE POBJEDNIČKIH VJEŽBENIČKIH TVRTKI

Autor: Davorka Demo, 30. 4. 2021.

Dana 30.travnja u 14.30 se održalo završno događanje u okviru natjecateljskog dijela projekta Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki.

Svečanost je započela retrospektivom aktivnosti koje su do ove faze projekta odrađene i što se još od aktivnosti očekuje u projektu:

1. izrada digitalne brošure s primjerima dobre prakse,

2. evaluacija,

3. plan održivosti.

U proglašenju najuspješnijih vježbeničkih tvrtki sudjelovali su pokrovitelji i sponzori našeg projekta. Sudjelovale je gđa. Vedrana Šimunić Rod, viša stručna savjetnica za ekonomiju, trgovinu i poslovnu administraciju pri ASOO-u i gđa. Ružica Božić Cerovac (Muzej čokolade Zagreb), gđica. Marcela Sabljo (Interijeri Sabljo).

1. mjesto osvojila je VT Flores d.o.o. (Srednja škola Isidora Kršnjavog Našice) iz Našica sa učenicama: Leonarda Nezanović, Nina Štefančić, Ines Plazović, pod mentorstvom kolegice gđa. Lidije Lovrić,

2. mjesto osvojila je VT Licitar d.o.o. (Gospodarska škola Varaždin) iz Varaždina sa učenicama: Gabrijela Sambolec, Nikolina Šincek, Tena Vinceković, pod mentorstvom kolegice gđa. Natalije Weiser,

3. mjesto osvojila je VT Home made heaven d.o.o. (Druga ekonomska škola Zagreb) iz Zagreba sa učenicima: Nina Kontek, Krunoslav Lonjak, David Majstorović, pod vodstvom kolegice gđa. Ane Lasić.

ČESTITAMO!

Autorica: Davorka Demo