Projekt "Our sustainable future"/ "Naša održiva budućnost" - prvi modul

Autor: Davorka Demo, 28. 2. 2022.

U međunarodnom eTwinning projektu "Our Sustainable Future" sudjeluju učenice 3.b razreda Čirjak Paula, Katuša Antonela i Lea Mršić sa svojom mentoricom Davorkom Demo.

Zadatak prvog modula je bio zapisati ideje na mapi poučavanja za jednu od pet zadanih tema u koje su učenici bili podijeljeni u grupe iz različitih zemalja sudionica. Naša Paula Čirjak je imala zadatak da napiše svoje viđenje dizajna razreda unutar tima 4.

Antonela Katuša i Lea Mršić su trebale snimiti video u kojem opisuju svoju održivu školu, kako je one vide. Snimljeni video mentorica je obradila u Canvi i postavila na YouTube, pa ga možete pogledati u nastavku: https://youtu.be/kW7IKdoGbpM

U ožujku krećemo s novim modulom u kojem će učenici prvo na padletu opisati svoju viziju održive škole, te je nacrtati rukom ili u nekom digitalnom alatu.

Nadamo se da će naše učenice i ovaj zanimljiv zadatak riješiti bez problema.