Obilježen Dan škole!

Autor: Petra Zdrilić, 17. 5. 2022.

Danas smo proslavili Dan naše škole! smiley

Kao i svake godine, nagradili smo naše učenike i učenice koji su ostvarili izvrstan uspjeh na županijskim i državnim natjecanjima u ovoj školskoj godini.

Ovom prigodom odlučili smo otvoriti vrata naše škole i osmašima u našoj okolici, koje smo pozvali da nam se pridruže na ceremoniji nagrađivanja učenika, nakon čega smo se svi zajedno uputili u školsko dvorište gdje je organizirano predstavljanje smjerova naše škole. heart

Uz prikupljene informacije o obrazovnim smjerovima za nadolazeće upise, osmaši su se mogli iz prve ruke uvjeriti što to radi jedan kuhar, konobar, prodavač, brodomehaničar, brodograditelj, ekonomist i gimnazijalac u Srednjoj školi Biograd na Moru! Mogli su sudjelovati u priogodnoj tomboli, kušati slastice koje su pripremili naši kuhari pod vodstvom profesora Marina Banovića kao i bezalkoholne koktele naših konobara koje je organizirao profesor Petar Jureško!

Kako smo se danas družili i uživali možete vidjeti na slikama u privitku.

Zahvaljujemo svim nastavnicima koji su sudjelovali u organizaciji i provedbi ove proslave, našim vanjskim partnerima i onim najbitnijim ponagačima, našim učenicima!

Sretan Dan Srednje škole Biograd na Moru želimo našim dragim učenicima, nastavnicima i djelatnicima! heart