eTwinning projekt - Baš je IN biti GREEN/It is IN to be GREEN - 5. aktivnost - zeleni izazov - "Posadi cvijet za ljepši svijet!"

Autor: Davorka Demo, 13. 5. 2022.

U okviru eTwinning projekta "Baš je IN biti GREEN" kao 5. aktivnost tj. zeleni izazov naši učenici koji sudjeluju u projektu - iz 3.b Sara Brković, Melanija Kolačko, Eugen Šarić, a iz 4.b Karlo Fuzul, Antea Majica i Filip Kola uz svoju mentoricu Davorku Demo - osmislili su akciju sadnje cvijeća u školskom cvjetnjaku pod nazivom "Posadi cvijet za ljepši svijet!".

Ovom aktivnošću završavaju naši zadaci u projektu. Ostaju još završne riječi i evalucija od strane učenika i nastavnika.

Na ovakvim projektima kod učenika se razvijaju različite kompetencije pri čemu najveću korist imaju sami učenici, koji ishode ostvaruju na zanimljiv način.

I sami se možete uvjeriti u to ako pogledate naš videozapis: https://youtu.be/SGAUmRii54Y

Veselimo se nastavku projekta iduće godine!