Informacije o smještaju

VAŽNO!

Napominjemo svima koji su se prijavili za smještaj u jednokrevetnoj sobi i trebaju nadoplatiti 210,00 kn po noćenju da im je hotel osigurao 'samo' polupansion. Dodatni obrok (ručak) se plaća po cijeni od 110,00 kuna. Sva plaćanja se izvršavaju prilikom odjave iz hotela!

Molimo sve sudionike natjecanja da, zbog organizacijskih razloga, svoj dolazak i smještaj prijave najkasnije do srijede, 11. ožujka 2015. do 14.00 sati.

Vezano za upite iz pojedinih škola podsjećamo da pravo na smještaj na trošak ASOO-a imaju svi učenici (natjecatelji) i po jedan mentor iz pojedinog podsektora (ugostiteljstva ili turizma) iz svake škole. Ostali mentori i profesori se prijavljuju izravno hotelu Ilirija na kontakte objavljene na "Rooming listi".

Rooming lista-nova (1).docx