Službenik za informiranje Srednje škole Biograd na Moru:

Nada Zrilić, tajnica škole

Kontakt:        tel.: 023/ 383-278              e-mail: ssbnm@ssbnm.hr

Pravo na pristup informacijama ostvaruje se na način i u postupku propisanim odredbama Zakona o pravu na pristup informacijama (NN 25/13 i 85/15). Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o pravu na pristup informacijama (NN69/22)

Pravo na pristup informacijama ostvaruje se usmenim ili pisanim podnošenjem Zahtjeva za pristupom informacija.

Popunjen obrazac zahtjeva za pristup informacijama može se dostaviti na jedan od sljedećih načina:
- poštom na adresu škole: Srednja škola Biograd na Moru, Augusta Šenoe 29, 23210 Biograd na Moru
- elektroničkom poštom na adresu: http://ssbnm@ssbnm.hr
- telefonom na broj: 023/ 383 278
- osobnim dolaskom u službenim prostorijama Srednje škole Biograd na Moru svakog radnog dana od 10.00 do 13.00 sati i to na način da se preda u pisanom obliku.neposredno ili usmeno na zapisnik.

U skladu s čl. 19. Zakona o pravu na pristup informacijama Škola ima pravo tražiti od korisnika - podnositelja zahtjeva naknadu stvarnih materijalnih troškova koji nastanu pružanjem informacija, kao i naknadu troškova dostave tražene informacije. Kriteriji za određivanje visine naknade i načina naplate naknade propisuje Povjerenica za informiranje - Kriteriji za određivanje visine naknade troškova dostave informacija (NN 12/14, 15/15).
Ukoliko se zahtjev podnosi pismenim putem potrebno je ispuniti obrazac zahtjeva za pristup informacijama kojeg, s ostalim obrascima, možete preuzeti niže na stranici.

Poveznica za web stranicu "Povjerenik za informiranje": https://pristupinfo.hr/

Obrasci: