Obrana završnih radova za ekonomiste

Autor: Petra Zdrilić, 18. 5. 2020.

Dragi/e učenici/e,

Obrana završnih radova za učenike ekonomskog smjera održat će se u četvrtak 04. lipnja 2020. godine.

Zbog sigurnosnih uputa vezanih za koronavirus propisanih od strane Ministarstva, učenici neće u školu doći svi u isto vrijeme, već prema rasporedu termina obrana završnih radova koji se nalazi u privitku, a iznimno je bitno da se tog rasporeda i pridržavate.

Na obranu završnog rada učenici će morati donijeti isprintan završni rad te potpisanu izjavu kojom se potvrđuje da u trenutku dolaska na obranu učenici nemaju simptome koronavirusa. Potpisana izjava je zahtjevana od strane Ministarstva i preduvjet je ulaska u ustanovu škole.

Dragi/e učenici/e,

Obrana završnih radova za učenike ekonomskog smjera održat će se u četvrtak 04. lipnja 2020. godine.

Zbog sigurnosnih uputa vezanih za koronavirus propisanih od strane Ministarstva, učenici neće u školu doći svi u isto vrijeme, već prema rasporedu termina obrana završnih radova koji se nalazi u privitku, a iznimno je bitno da se tog rasporeda i pridržavate.