Protokol o preuzimanju besplatnih udžbenika za kuhare i konobare

Autor: Petra Zdrilić, 1. 9. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

u privitku možete pročitati Protokol o preuzimanju besplatnih udžbenika za kuhare/konobare.

Prilikom preuzimanja udžbenika, učenici će preuzeti i Izjavu o preuzimanju, dokument koji roditelji moraju potpisati i potpisanog po učeniku poslati razredniku najkasnije do kraja prvpg tjedna nastave (do 11. rujna 2020. godine).

Poštovani roditelji i učenici,

Protokol_o_preuzimanju_besplatnih_udzbenika.pdf (100.76 KB)