Izjava učenika za pristupanje ispitima/vježbama ili praktičnoj nastavi za vrijeme koronavirusa

Autor: Petra Zdrilić, 18. 5. 2020.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja, Agencijom za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i Agencijom za odgoj i obrazovanje donijelo je Upute za provedbu praktičnih vježbi, dopunske nastave, popravnih i razlikovnih ispita u srednjim školama te obrana završnog rada u srednjim strukovnim školama.

U uputi je navedeno da prilikom svakog dolaska u školu i pristupanju polaganja svih ispita učenici moraju donijeti potpisanu izjavu kojom potvrđuju da nemaju znakove akutne respiratorne bolesti koja može uključivati: povišenu tjelesnu temperaturu, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta njuha i okusa te da im nije propisana mjera samoizolacije.

Izjavu možete pronaći u privitku ove objave.

Izjavu možete pronaći u privitku ove objave.