Datum objave: 28. travnja 2024.

Terenska nastava – Sajam cvijeća u Sv. Filipu i Jakovu

Dana 26. travnja 2024. učenici 1.B razreda smjera ekonomist i 1.C razreda smjera prodavač su posjetili Sajam cvijeća u Sv. Filip i Jakovu u sklopu terenske nastave predviđene kurikulumom iz predmeta: Osnove ekonomije, Poduzetništvo, Obiteljski posao, Osnove računovodstva, Osnove trgovine i Aranžiranje i estetsko oblikovanje.

Učenici su na terensku nastavu išli u pratnji profesorica ekonomske grupe predmeta Inkom Batur, Josipom Labar i Andrijanom Zanić.

Cilj posjeta sajmu je povezivanje teorije i prakse vezano uz maloprodaju, prepoznavanje obiteljskog posla i načina osnivanja obiteljskog posla, opisivanje poslovnog pothvata i objašnjavanje prezentacije proizvoda/usluge iz OPG-a, opisivanje načina vođenja knjigovodstvene evidencije obiteljskog posla te objašnjavanje važnosti vješte komunikacije s kupcima.

Kako je bilo na terenskoj nastavi pogledajte u nastavku:

Autor: Andrijana Zanić

Erasmus+ projekt

Učenici Srednje škole Biograd na Moru Mia Mršić, Lana Vulin, Anamarija Bakija, Kristina Majica, Joso Bašić i Nikša Basšić, zajedno sa svojom mentoricom prof. biologije Ivanom Marinović i pedagoginjom Robertom Vitlov, sudjelovali su u Erasmus+ projektu mobilnosti...