Europski tjedan održivog razvoja - događaj "Brinem za okoliš"

Autor: Davorka Demo, 4. 10. 2023.

U sklopu Europskog tjedna održivog razvoja profesorica Kornelija Peraić prijavila je događaj "Brinem za okoliš", koji su kurikulumom predvidjele profesorice ekonomske grupe predmeta.

Događaj se sastojao od predavanja i prezentacija na temu održivog razvoja od strane učenika smjera ekonomist, te od akcije čišćenja okoliša škole.

Učenici su pokazali zavidno znanje vezano za održivi razvoj putem svojih prezentacija. Otvorili su rasprave na temu održivog razvoja i razmjenjivali mišljenja.

Na kraju su pokazali kako se s riječi treba prijeći na djela čišćenjem okoliša škole.