Informacije za roditelje

PROMJENA EPIDEMIOLOŠKE SITUACIJE U ŠKOLI

Poštovani roditelji i učenici,

kao što su Vas već obavijestili razrednici, došlo je do promjene epidemiološke situacije u školi. Budući da je jedna nastavnica pozitivna na Covid-19, prema uputi epidemiologa i Ministarstva znanosti i obrazovana, jedan dio razreda će do kraja sljedećeg tjedna imati online nastavu. O svemu će Vas detaljno obavijestiti razrednici kroz aplikaciju Teams pa im se slobodno obratite ako imate bilo kakvu nejasnoću.

Koristim (ne)priliku da svih još jednom pozovem na pridržavanje epidemioloških mjera kako bismo spriječili širenje virusa.

Ravnatelj

RAZREDNIŠTVA U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

Poštovani roditelji,

u popisu privitaka Vam se nalazi dokument u kojemu su navedeni razredi Srednje škole Biograd na Moru i razrednici/e tih razreda.

UPUTE ZA PRVI DAN NASTAVE I TA DALJNU ORGANIZACIJU NASTAVE U ŠKOLSKOJ GODINI 2020/2021

Poštovani roditelji i učenici,

u privitku Vam dostavljamo Upute za organizaciju nastave u Srednjoj školi Biograd na Moru, u kojemu je detaljno opisan način održavanja nastave i sve bitne informacije za roditelje i učenike.

U ponedjeljak, 07. rujna 2020. godine počinje nastava:

- učenicima prvih i drugih razreda nastava počinje u 08:00 sati

- učenicima trećih i četvrtih razreda nastava počinje u 10:00 sati.

Razrednici će učenike dočekati na ulaznim vratima škole i otpratiti ih do učionice.

Učenici će prvi dan škole dobiti primjerak rasporeda sati, biti će upoznati s načinom daljnjeg organiziranja nastave, a učenici smjera kuhar/konobar preuzet će i besplatne udžbenike.

Učenici su dužni prije dolaska u školu izmjeriti temperaturu. Ukoliko imate povišenu temperaturu, nemojte dolaziti u školu!

Podsjećamo sve učenike na obavezno nošenje maski.

Molimo roditelje da detaljno prouče priložene upute i da se istih i pridržavaju.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UPISNA DOKUMENTACIJA

Poštovani roditelji,

dokumentacija za upise u prve razrede u Srednju školu Biograd na Moru sastoji se od slijedećih dokumenata:

- za brodograditelje nemetalnog broda: upisnica + liječnička svjedodžba s medicine rada

- za brodomehaničare: upisnica + liječnička svjedodžba s medicine rada

- za ekonomiste: upisnica + potvrda liječnika školske medicine

- za konobare (DO): upisnica + liječnička svjedodžba s medicine rada

- za kuhare (DO): upisnica + liječnička svjedodžba s medicine rada

- za opću gimnaziju: upisnica

- za prodavače (DON): upisnica + liječnička svjedodžba s medicine rada

Upisnu dokumentaciju možete dostaviti osobno u školu od 27. - 29. srpnja od 08:00 - 14:00 sati ili na mail: upisi.ssbnm@gmail.com

PROTOKOL O PREUZIMANJU BESPLATNIH UDŽBENIKA ZA KUHARE/KONOBARE

Poštovani roditelji,

u privitku Vam dostavljamo Protokol o preuzimanju besplatnih udžbenika za kuhare i konobare upisane u Srednju školu Biograd na Moru.

Pri preuzimanju udžbenika, učenici će preuzeti i Izjavu o preuzimanju udžbenika, koju roditelji trebaju potpisati i po učenicima poslati iste razrednicima najkasnije do kraja prvog tjedna nastave (11. rujna 2020. godine).