VAŽNO!

Napominjemo svima koji su se prijavili za smještaj u jednokrevetnoj sobi i trebaju nadoplatiti 210,00 kn po noćenju da im je hotel osigurao 'samo' polupansion. Dodatni obrok (ručak) se plaća po cijeni od 110,00 kuna. Sva plaćanja se izvršavaju prilikom odjave iz hotela!

OBAVIJEST ZA 2.DISCIPLINU

Mole se sudionici 2. discipline da na natjecanje donesu svoj dekanter.

OBAVIJEST ZA 3. I 4. DISCIPLINU

3. DISCIPLINA - Pripremanje hladnog slanog izloška - za izlaganje će se koristiti ogledala 60x40cm (elipsastog oblika)

4. DISCIPLINA -  Pripremanje hladnog slatkog izloška - za izlaganje će se koristiti ogledala ø50cm (okruglog oblika)

KOŠARICE NAMIRNICA - VAŽNO!!!: Molimo sve natjecatelje u 1., 3. i 4. disciplini da žurno (najkasnije do utorka, 10. 3. do 14.00 sati dostave svoje košarice namirnica na navedenu e-mail adresu!

PRIBOR ZA RAD: Molimo sve sudionike da sa sobom ponesu svoj pribor za rad, osim stakala i plitica za posluživanje.

REZERVACIJA SMJEŠTAJA: Tijekom današnjeg dana (9. 3. 2015.) na našoj stranici bit će postavljene tzv. rooming liste i sve informacije vezane za smještaj sudionika Gastra. Zahvaljujemo na razumijevanju i strpljenju.

Mole se škole sudionici Državnog natjecanja Gastro 2015. da odmah po završetku regionalnih natjecanja od 7.ožujka 2015.godine dostave trebovanja za košarice namirnica u disciplinama 1., 3. i 4. na dolje navedenu e-mail adresu. Za sve dodatne upite možete se obratiti na slijedeći broj 0996651523 (prof. Marinu Banoviću)

gastro.biograd@gmail.com