Sajam karijera EXPO 23

Autor: Davorka Demo, 30. 10. 2023.

U četvrtak 26. i petak 27. listopada 2023. godine učenici 3.a, 3.a, 4.a i 4.b su zajedno sa svojim voditeljima bili na Sajmu karijera EXPO23 u Dubrovniku.

Voditelji učenika su njihovi profesori koji su Sajam karijera planirali u kurikulumu svog predmeta kao terensku nastavu. To su Suzana Bobanović, Nives Pedisić, Kornelija Peraić, Šime Šimičević, te v.d. ravnateljice Davorka Demo.

Učenici su oba dana do podne bili na Sajmu gdje su mogli iz prve ruke saznati sve o željenim fakultetima na koje će se uputiti u nastavku svog obrazovanja. Bilo je tu za svakoga ponešto.

U popodnevnim satima učenici su razgledavali znamenitosti staroga grada. Neki su učenici na kraju upoznali i Dubrovnik noću.

Vjerujemo da će iduće godine biti još bolje!