Projekt "Baš je IN biti GREEN" - 2. aktivnost

Autor: Davorka Demo, 8. 11. 2021.

Međunarodni eTwinning projekt "Baš j     je IN  biti GREEN" u kojem sudjeluju učenici 3.b i 4.b razreda naše škole sa mentoricom Davorkom Demo svaki mjesec ima novu aktivnost.

Tako smo u studenom krenuli na drugu aktivnost "17 ciljeva održivog razvoja".

U okviru ove aktivnosti svaka je škola sudionica trebala odabrati jedan cilj održivog razvoja i na temelju njega napraviti plakat, prezentaciju, video ili infografiku u odabranom web 2,0 alatu, te svoje uratke učitati u wakelet kolekciju s ostalim školama.

Učenici naše škole su odabrali 9. cilj održivog razvoja "Industrija, inovacije i infrastruktura".

Učenici su se podijelili u dva dijela. Karlo Fuzul 4.b i Sara Brković 3.b su u Canvi napravili prekrasan plakat na tu temu.

Ostali učenici (3.b Melanija Kolačko, Eugen Šarić i 4.b Antea Majica i Filip Kola) su se odlučili za prezentaciju, koju su kasnije pretvorili u video i učitali je u Wakelet kolekciju.

Link za video: https://youtu.be/3V8V05ESguE

Veselimo se novoj aktivnosti idući mjesec "Klimatske promjene kao jedan od ciljeva održivog razvoja".

Vrlo brzo ćemo vas izvijestiti o ishodu ove aktivnosti.