Dodjela nagrada za Statističko natjecanje

Autor: Davorka Demo, 28. 5. 2022.

Kao što već znate ekipa LUCKY u kategoriji A (3. i 4. razred) koju čine Sara Brković 3.b, Mateo Mitrović 3.a i Karlo Fuzul 4.b sa svojom mentoricom Davorkom Demo osvojili su 1. mjesto na Statističkom natjecanju.

U hotelu Sheraton u Zagrebu dana 27.05.2022. u 15,00 sati bila je svečana dodjela medalja i nagrada za prva tri mjesta u obje kategorije i nagrade javnosti.

Nagrade su bile zaista respektabilne. Osim zlatnih medalja i zahvalnica učenici su dobili novi mobitel - poklon od DZS-a, poklon bon OTP banke u visini 500 kn, te poklon bon Decathlona u visini 300 kn, zatim godišnju pretplatu na e book, te tečaj u trajanju 20 sati Sveučilišnog računskog centra Sveučilišta u Zagrebu (Srce)  pod nazivom "Upoznavanje sa sintaksom jezika R i njegova primjena u osnovnoj statističkoj i grafičkoj analizi podataka".

Na kraju smo se slikali sa interesantnim kapama.

Ovogodišnja kristalna plaketa koju smo dobili je nešto većih dimenzija pa se nadamo da će joj ravnatelj naći prikladno mjesto u školskom holu na jednoj posebnoj polici, jer ovo je jedno zaista posebno natjecanje i svaka škola se ponosi rezultatima svojih učenika s ovog natjecanja pa tako i naša.