eTwinning projekt - Baš je IN biti GREEN/It is IN to be GREEN - online sastanak

Autor: Davorka Demo, 12. 5. 2022.

Dana 12.05.2022. održan je online sastanak projektnih partnera u eTwinning projektu "Baš je IN biti GREEN", u kojem sudjeluju učenici 3.b razreda Sara Brković, Melanija Kolačko i Eugen Šarić, te učenici 4.b razreda u kojem sudjeluju učenici Karlo Fuzul, Antea Majica i Filip Kola uz svoju mentoricu Davorku Demo.

Kako smo završili sa svih 6 aktivnosti koje su bile zadane u projektu, preostalo je da se na kraju dogovorimo oko samog završetka projekta, koji je bio inspirativan za učenike i mentore i nadasve zanimljiv s posebnim pristupom - "radite svojim tempom", koji mi se do sada najviše i svidio, jer svaki projektni partner rješava aktivnosti po onom redosljedu po kojem sam odabere i odabire one alate koji mu najviše odgovaraju.

Bilo je i zajedničkih aktivnosti u kojima su alati bili unaprijed zadani, te su učenici zajednički surađivali radeći npr. u Wakelet kolekcijama ili objavi na Padlet ploči.

Na sastanku su dogovorene završne aktivnosti, poput popunjavanja evaluacije vezane za projekt, te odgovora na postavljena forumska pitanja, posebno ona koja se odnose na završne riječi vezano za projekt.

Nadam se da ćemo ovaj projekt iduće godine nastaviti s opsežnijim aktivnostima i uključivanjem više inozemnih partnera.

Svakako se nadamo oznaci nacionalne kvalitete za ovaj projekt jer su si učenici itekako dali truda.